Mana drošība

Ceļvedis vecākiem sarunai ar jauno skolēnu

Lai gan tiesiskais regulējums ļauj bērnam atrasties vienam publiskā vietā bez pieaugušo klātbūtnes jau no septiņu gadu vecuma, vecākiem tomēr ir jāizvērtē, vai bērns tam ir gatavs, un jāpārrunā, kā rīkoties neierastās situācijās.

Šis materiāls ir īss ceļvedis vecākiem par galvenajiem drošības jautājumiem, ko nepieciešams pārrunāt ar bērnu, kurš sācis skolas gaitas, lai ceļš uz skolu būtu drošs.

Izlasiet materiālu un saprotiet, ko esat jau pārrunājuši ar bērnu. Ja ir jautājumi, kas kas nav izrunāti, šis ceļvedis palīdzēs to izdarīt. Palūdziet bērnam izpildīt viņam paredzētos uzdevumus un tad pārrunājiet sniegtās atbildes.

Kas drīkst braukt ar e-skrejriteni?
Kur drīkst braukt ar e-skrejriteni?
Kas ir aizliegts

Šī brošūra ir sagatavota ar mērķi informēt lauksaimniekus par īpašuma drošību. Visbiežāk lauksaimnieki var saskarties ar zādzībām un to mēģinājumiem, kā arī dažādām krāpšanām. Lai Jūs varētu pasargāt savu īpašumu, ir nepieciešams ievērot virkni drošības nosacījumu, kas ir apkopoti šajā brošūrā.
Brošūrā ir pieejama informācija par to, kā iekārtot un uzturēt savu īpašumu, pirkšanas un pārdošanas ieteikumi, kontrolsaraksts, lai pārbaudītu sava īpašuma vājās vietas, kuras būtu nepieciešams uzlabot, kā arī aprakstīta rīcība ārkārtas situācijās.

Video tapis sadarbībā ar Balta drošības akadēmiju: www.balta.lv/lv/drosibasakademija

magnifiercrossmenucross-circle