Mana drošība

Viltus profilu sociālajos tīklos ir svarīgi spēt atpazīt, jo tie tiek radīti ne tikai, lai izplatītu viltus ziņas, bet arī citiem ļaunprātīgiem mērķiem. Aiz viltus profila var slēpties gan varmāka, kas cenšas iepazīties ar jūsu bērniem, gan krāpnieks, kas dažādos veidos var censties izvilināt no citiem lietotājiem finanšu līdzekļus.

Visbiežāk caur viltus profiliem tiek pārdotas neeksistējošas preces. Krāpnieki mēdz arī izlikties par romantiskiem pielūdzējiem, kas ar laiku sāk lūgt finanšu palīdzību, vai par investīciju speciālistiem, kas sniedz krāpnieciskus ieguldījumu padomus.

Pielikumā esošajā materiālā vari iepazīties ar pazīmēm, kas viltus profilu ļaus atpazīt vieglāk.

Seksuālās vardarbības gadījumi ir gan fiziski, gan emocionāli traumējoši. Cietusī persona var censties tos noklusēt.
Tādēļ īpaši svarīgi ir atpazīt agrīnās pazīmes, lai palīdzētu bērnam.

Informatīvs materiāls vecākiem, kas palīdzēs saprast, vai pret bērnu ticis veikts likumpārkāpums vai bērns to ir veicis, kā rīkoties šādās situācijās un par kurām noteikti ir jāziņo policijai.

Ceļvedis vecākiem sarunai ar jauno skolēnu

Lai gan tiesiskais regulējums ļauj bērnam atrasties vienam publiskā vietā bez pieaugušo klātbūtnes jau no septiņu gadu vecuma, vecākiem tomēr ir jāizvērtē, vai bērns tam ir gatavs, un jāpārrunā, kā rīkoties neierastās situācijās.

Šis materiāls ir īss ceļvedis vecākiem par galvenajiem drošības jautājumiem, ko nepieciešams pārrunāt ar bērnu, kurš sācis skolas gaitas, lai ceļš uz skolu būtu drošs.

Izlasiet materiālu un saprotiet, ko esat jau pārrunājuši ar bērnu. Ja ir jautājumi, kas kas nav izrunāti, šis ceļvedis palīdzēs to izdarīt. Palūdziet bērnam izpildīt viņam paredzētos uzdevumus un tad pārrunājiet sniegtās atbildes.

Kas drīkst braukt ar e-skrejriteni?
Kur drīkst braukt ar e-skrejriteni?
Kas ir aizliegts

Šī brošūra ir sagatavota ar mērķi informēt lauksaimniekus par īpašuma drošību. Visbiežāk lauksaimnieki var saskarties ar zādzībām un to mēģinājumiem, kā arī dažādām krāpšanām. Lai Jūs varētu pasargāt savu īpašumu, ir nepieciešams ievērot virkni drošības nosacījumu, kas ir apkopoti šajā brošūrā.
Brošūrā ir pieejama informācija par to, kā iekārtot un uzturēt savu īpašumu, pirkšanas un pārdošanas ieteikumi, kontrolsaraksts, lai pārbaudītu sava īpašuma vājās vietas, kuras būtu nepieciešams uzlabot, kā arī aprakstīta rīcība ārkārtas situācijās.

magnifiercrossmenucross-circle